PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 985
ocen
7,3 10 1 53985
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Chaos

ocenił(a) film na 9

Dziś kupiłem ten film na dvd,zaryzykowałem opierajac sie na recenzjach i wypowiedziach na roznych forach i recenzjach i wiekszosc byla pozytywna.Kupiłem i......ucieszyłem sie,miałem stathama za kipeskiego aktora i ćwoka bo gra dennych filmach lecz teraz zmieniew o nim zdanie,aktorem faktycznie jest słabym lecz tutaj mi sie "podobał",wybrął nareazcie dobry scenariusz i nie meczyl,był "spoko" dlatego go troche polubiłem,Philipee widzialme jzu w "szkole uwodzenia:,tma mnie ani nie zachwycil ani nie zdenerwowal,tutja byl swietny,Snipes zagrał chyba najsłąbiej ale nei miał aż tak duzo okazji do okazania kunsztu.
Scenariusz,film bardzo mi sie podobał,był ciekawy,miał dobre sceny akcji,nie przekombinowane tak jak w (nie0sławnym "transporterze' na przykład,film miał element zaskoczenia i wciagał,oceniam go na 9 bo w swoim gatunku byłbardzo dobry,nie zaluje tej kasy i czekam na podobnoe filmy.
a wy co sadzicie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones