PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 985
ocen
7,3 10 1 53985
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Bardzo dobry film w wykonaniu 2 aktorów których najbardziej lubie POLECAM

AmonShi

No właśnie piszesz, że bardzo dobry a nie rewelacyjny, arcydzieło, genialny. za bardzo dobry bo ja bym dała co najwyżej 8/10. Żeby dawać 10/10 to film musi być naprawdę wyjątkowy, a nie tylko dlatego że grają w nim 2 fajni aktorzy.

smulka_x

dokładnie. mnie ten film specjalnie nie ruszył. nic oryginalnego. film jak wiele set innych akcji, ani w napięciu specjalnie nie trzyma. po prostu się go przyjemnie ogląda. nic więcej. do arcydzieła to mu daleeeeeeeeko daleeeeeeeko.

kompaktowa

dobra jeszcze raz, bo coś nieskładnie mi to wyszło:P

dokładnie. mnie ten film specjalnie nie ruszył. nic oryginalnego. film jak wieleset innych. ani nie ma specjalnie interesującej fabuły, ani specjalnie nie trzyma w napięciu. po prostu się go przyjemnie ogląda, nic więcej. do arcydzieła to mu daleeeeeeeeko daleeeeeeeko.

AmonShi

Film nienajgorszy ale nie arcydzieło. Zależy też o jakich aktorów chodzi bo według mnie Wesley się nie popisał... wręcz odwrotnie trochę się pogrążył... ale to jest moje zdanie... każdy może twierdzić inaczej...

Dancer

nie była to jego najgorsza gra, ale do najlepszych też nie należała,więc nic tylko się zgodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones