PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 983
oceny
7,3 10 1 53983
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Jestem mile zaskoczony

ocenił(a) film na 6

Spodziewałem się kolejnego przewidywalnego i nudnego "mega hitu", a wypadło całkiem nieźle. Nawet Statham i młodziak ze Szkoły Uwodzenia tego nie zepsuli. [to częściowo jest żart ;) - Statham bywa w niektórych filmach niezły, ale zdarza mu się grać słabe role w gniotowatych filmach - patrz np. Transporter]


UWAGA SPOILER !!!
Co prawda, bo dziwnie przedwczesnym unicestwieniu jednego z głównych bohaterów (Statham) można się było domyślać, że coś tu jeszcze na koniec wyskoczy i że koleś żyje, ale i tak zakończenie wypadło całkiem całkiem.

Nie jest to moje ulubione kino, dlatego też nota jest 6/10, chociaż być może film zasługuje na 7

chemas

Z uwagi na nikłe komentarze do tej produkcji podkleję się pod Twój post, z powodu takiej samej oceny końcowej 6/10.
Komentarze przydadzą się "dla potomnych", gdyż ta ocenka na filmwebie jest zaskakująco wysoka...

Jeżeli ktoś chce niezobowiązującej, prostej i... moim zdaniem absolutnie przewidywalnej, historii to można obejrzeć. Autorzy stworzyli niby ambitną i skomplikowaną zagadkę opartą o "Teorię chaosu"...ale tylko niby... Mnie właśnie ten tytuł przyciągną... niestety ale w przeciwieństwie do przedmówcy już od pierwszej chwili podejrzewałem --------->>>>>SPOJLER SPOJLER że główny bohater jest uwikłany. SPOJLER SPOJLER <<<<<--------

Dałem jednak 6-stkę, czyli "można obejrzeć" ;) Technicznie jest w porządku, akcja wartka. Przyznam też, że niektóre sytuacje pozytywnie mnie zaskoczyły...inne zaś irytowały. Czyli żadna rewelacja, film akcji jakich wiele, w celu niezobowiązującej rozrywki można jednak obejrzeć.

netis7

Zgadzam się z przedmówcami. Nie był to jakiś totalny gniot, ale niestety nie ogląda się go z zapartym tchem, bo choć akcji nie brakuje, to niestety mnie nie wciągnął. Zakończenia zaś można się było domyśleć. Moja ocena 6/10. W końcu to nie "Polowanie na czarownice", da się obejrzeć...

ocenił(a) film na 7
chemas

Ja akurat dałem 7, jak na megahit rzeczywiście dobrze. Fajny pomysł z wpleceniem fraktali w sensacyjne kino. Zakończenie faktycznie w pewnym momencie dało się przewidzieć ale w dzisiejszym kinie, w ktorym chyba wszystko zostało już pokazane, coraz trudniej kręcić filmy nieprzewidywalne.

ocenił(a) film na 4
galladorn

Ujdzie. Najbardziej mnie denerwuje to, że dodali na siłę ten motyw z teorią chaosu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones