PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 983
oceny
7,3 10 1 53983
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Końcówka

ocenił(a) film na 8

Końcówka genialna , kto by się spodziewał :D

ocenił(a) film na 8
JestemHoT

No masz racje. Końcówka filmu świetna, zresztą jak cały film może że momentami troszeczkę nudził ale to aż tak nie raziło. 8/10.

ocenił(a) film na 9
BDZ64

Może i zaskakująca i genialna końcówka , ale ja domyśliłem się , że Jason Sthram jest negatywną postacią w sumie po tej scenie z wybuchem w której niby zginął. Tak ważne postacie nie giną w tak nic nie znaczący sposób. Chociaż do końca miałem nadzieję , że się mylę , ale tak nie było. Wolałbym , żeby postać grana przez Sthrama pozostała martwa. Ale i tak końcówka jest świetna:)

ocenił(a) film na 8
feliks35

Ja natomiast sądziłam, że on "ozyje" w typowo hollywoodzki sposób i nadal będzie ścigał tych złych. Po za tym, wydaje mi się, że jego postać nie jest do końca negatywna, bo potrafi wzbudzić pozytywne emocje. Może i nie postąpił fer, ale nie złamał całkiem zasad, tylko je nagiął. I w sumie należało mu się "małe" zadośćuczynienie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
JestemHoT

film momentami strasznie przynudzał nawet mi sie pare razy przysnęło lekko;p ale końcówka zaskoczyła i to bardzo

ocenił(a) film na 5
jotubyl

strasznie przynudzal, tylko koncowka ratuje ten film za to gwiazdka wyzej

JestemHoT

Mi też się podobał film, ale tego, że Statham przeżyje to akurat byłem pewien i jego śmierć by mnie mocno zaskoczyła.

ocenił(a) film na 6
JestemHoT

zaskakująca? właśnie chciałam napisać, że potwornie przewidywalna. domyśliłam się dokładnie takiego zakończenia w drugiej połowie filmu..

Panna_Maj

Mi też nie pasowała śmierć bohatera granego przez Stathama , ale w sumie to oglądałem już tak zaskakujące filmy tego typu gdzie ginęły postacie pozornie pierwszoplanowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones