PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 982
oceny
7,3 10 1 53982
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Spodziewałam się dobrego filmu, ale nie wiedziałam że jest on aż tak dobry. Przede wszystkim świetny scenariusz, w którym mamy nowe tropy, łączenie wydarzeń w całość i po prostu genialne zakończenie. Poza tym naprawdę świetna gra aktorska. Statham i Snipes to chyba już spece od takiego kina plus dodatkowo Ryan Philippe przekonał mnie, że nie jest tylko chłopaczkiem z ładną buzią, ale też dobrym aktorem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. 9/10

ocenił(a) film na 9
Ana

Nic dodać nic ująć. Także polecam, a na komentarze "dzieci neostrady", radzę nie zwracać uwagi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Husky84

LOL "dzieci neo" to okreslenie na "troli", lamerow, glupich dzieciakow etc. To nie jest okreslenie na wszystkich uzytkownikow neostrady inteligencie. Moim zdaniem film swietny POLECAM.

ocenił(a) film na 9
Husky84

Pewnie masz rację. Ja się nie uważam za znawcę kina. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Ana

naprawde swietny film :) wczesniej juz o nim slyszalam, ale obejrzalam dopiero niedawno i powiem szczerze jest godny pelecenia! :) moze znacie jakies podobne filmy tego typu warte obejrzenia? ;)

ocenił(a) film na 10
Ana

10/10 od mnie :P xD Film jest znakomity, dużo lepszy od "War'a" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones