PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 983
oceny
7,3 10 1 53983
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Film ogólnie niezbyt ciekawy, zrealizowany jakoś w taki sposób, że w ogóle mnie nie wciągnął. Aktorstwo raczej słabe, może za wyjątkiem Stathama. Jego pomocnik raczej tylko działał mi na nerwy swoją sztuczną grą. Dużo banalnych schematów, które tylko denerwują.

5/10, z braku czasu można obejrzeć, ale nic nie stracicie jeśli ominiecie tę produkcję.

< DUŻY SPOJLER > :

Ogólnie to dałbym 4, ale dam 5 za zakończenie ;) Domyśliłem się oczywiście, że główny bohater żyje, bo film musiałby być wyjątkowo oryginalny i z klasą, żeby główny bohater (i to taki który przyciągnął widzów do kin) umarł, a niestety nie jest ;) Wiedziałem, że wróci, ale zaskoczyło mnie to, że nie został złapany heh. Film do ambitnych nie należał, tak więc jak już zobaczyłem "ożycie" Stathama to byłem raczej przekonany, że w ostatniej minucie nasz superbohater (główny bohater po rzekomej śmierci Stathama) go złapie. Tak się jednak nie stało za co dodałem 1 punkcik ;)

Po filmie nie spodziewałem się zbyt wiele, lecz myślałem że będzie lepszy. Aczkolwiek zakończenie faktycznie niezłe, tak jak mi wspominał brat ;)

5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones