PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 986
ocen
7,3 10 1 53986
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

"dialogi niedobre... bardzo niedobre dialogi..."
film jest chaotyczny - i tu nie chodzi mi o tak omawianą w filmie teorią chaosu, z którą właściwie ma niewiele wspólnego.

mimo że wydaje się że zatrudniono dość niezłych aktorów grają oni beznadziejnie!

a motyw z genialnym policjantem nowicjuszem który cudownie rozwiązuja całą łamigłówkę... ile razy takie rzeczy można wałkować...

szczerze odradzam oglądanie (a już napewno nie w kinie - nie warto płacić za coś takiego)

jedyne co powstrzymało mnie przed oceną 1, to w miarę dobra muzyka dopasowana do akcji

gauron

Muzyka, rzeczywiście jest warta. Z kolei sam film miło mnie zaskoczył. Przez pierwsze 30 minut myślałem, że to kopia "szklanej pułapki", ale potem wszystko się fajnie rozwinęło. Aktorstwo jest trochę przerysowane - to fakt, ale ze względu na dobrą obsadę warto obejrzeć.

gauron

Nie rozumiem ludzi którzy dają takim filmom tak niską ocenę. Fakt należy się zgodzić że film nie jest rewalecyjny,zaledwie poprawna gra aktorów, całkiem niezły scenariusz choć dosyć przewidywalny ogólnie 7/10. Ale też czego można wymagać od kogoś co daje 10 filmowi Kobieta-kot a 1 Armaggedonowi ;p.
p.s. Obejrzyj sobie jakis film klasy B w podrzędnej telwizji i wtedy porównaj do Teorii Chaosu ...

bubla

Film jest denny, porównaj sobie go z innymi jak: Albo rewelacyjny: "Training day" lub "Odwet" z Vinem Dieselem, czy tez "Runing Scared" i mas zodpowiedź. W Teorii Chaosu, zbyt dużo motywów "dla dzieci", jak pościg na motorze, albo wywalanie z buty drzwi z trzema zamkami

ocenił(a) film na 3
bubla

Kobiet-Kot mi się bardzo podobała ze wzgłędu na super klimacik, muzykę i... Halle Berry :) Napewno nie powinno się porównywać filmów między sobą np. Kobieta-Kot i Teoria chaosu - bo ten pierwszy wiadomo że ogląda się z przymróżeniem oka (taka fajna bajeczka) a ten drugi jako film akcji - który jednak nie spełnił wymagań (jak już pisałem był chaotyczny!)

a co do armagedonu ogłądałem go kiedyś jak dostałem go w promocji z telefonem w Erze... film mi się tak nieprzeciętnie dłużył że po połowie miałem go już serdecznie dość. Z tego co tam jeszcze pamiętam to załoga którą wysłali w kosmos to była jakaś zbieranina która rozpierdzielała co się tylko dało (przypadkiem) ... i chyba tylko dlatgo mieli szansę i rozwalić tą asteroidę ;)

7 , czyli "dobry" temu filmowi ("Teoria Chaosu") napewno nie dam bo nie jest on dobry ale SŁABY (czyli 3) - oczywiście według mnie. Każdy ma swoje zdanie i je szanuję. Dla niektórych to może być "arcydzieło" a np. "Władca Pierścieni" ostatni gniot. Jeżeli ktoś umie wytłumaczyć dlaczego (a nie tylko "bo tak") to mogę się zgodzić :)

ps: co do filmów klasy B to staram się oglądać dobre (i bardzo dobre) filmy a nie tracić czas na gnioty (dlatego też staram się innych przed nimi ostrzegać). A co do TV to praktycznie nie włączam.

ocenił(a) film na 7
gauron

przykro mi to mówić ale skoro dałeś kobiecie kot 10 a armageddonowi 1 to jestes kompletnym debilem bez urazy

Teoria Chaosu 7/10 nic specjalnego, taki zwykly film o napadzie na banki i sciganiu zlodzieji, raczej nie polecam. Jedyne co mi się spodobało to wpadka z tym banknotem tego co ukradł pieniądze (koles z Transportera).

ocenił(a) film na 9
gauron

hmmm 1 dla:
a) Nieodwracalne,
b) Armageddon,
c)Blade: Mroczna Trójca,
d)Królowa potępionych
e) Stygmaty
Ad a) albo go nie zrozumiałeś albo brak mi słów no ale jak daje sie wyższą notę za to, ze gra Hally Berry;)
Ad b) film dobry jak dla mnie dobry ale nie rozumiem dlaczego az nieporozumienie?
Ad c,d) rozumiem, ze ktoś nie lubi tego rodzaju filmów...co do c) dobre walki, niezła fabuła....a d) dobre zdjecia muzyka scenografia...ale aż nieporozumienie? Jak dla mnie daje się nieporozumienie kiedy gra aktorska jest fatalna, muzyka do bani bądź nieposująca do filmu, gdy film jest o niczym bądź prostacki, kiedy widzimy, ze film jest źle nakręcony........wiec jak to możliwe ze z czałego filmu kompletnie nic Ci się nie podobało? bo jak dla mnie taki jest filmy:
Faceci w bieli, Gulczas, a jak myślisz?, Klan, V.I.P., Świat według Kiepskich, Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja bo wszsytko co wymieniłam było do bani jak dla mnie.

Jednak Piła, Donnie Darko, Chicago, Spirited Away: W Krainie Bogów..... więc utwierdzam sie w fakcie, ze niektórych filmów nie rozumiesz dlatego dajesz tak niskie noty ale dziwie się też z filmamy typu piła czy Spirited Away: W Krainie Bogów filmy uznawane za jedne z najlepszych ze swojego gatunku ja rozumiem ze kazdy ma swoje zdanie ale dać takiemu wiedźminowi czy filmowi pt cela 9 a takim filmom 2 czy 3?? to tego nie rozumiem. Nie bronie filmu ale rozdajesz słabe noty tylko i wyłącznie dlatego ze albo filmu nie rozumiesz albo nie lubisz danego gatunku...co z tego, ze temat jest oklepany ....to w takim razie wszystkie filmy romantyczne powinnam oceniać na 1 bo co najgorsza wszystkie są takie same i jakze oklepany a do tego ich nie lubie w sumie 2 powinnam dac bo rozumiem co oni tam do mnie mówią;p

gauron

Mozna obejrzec, ale niekoniecznie. Ogladalam jakis miesiac temu i juz nawet nie pamietam o czym byl ten film :P

W pamiec wbila mi sie jedynie piosenka koncowa, ta ktora leciala podczas napisow.

ocenił(a) film na 8
gauron

Strasznie smutni jesteście... Film był dobry ale widzę że nie każdy go załapał.

alex_72

a co tu niby bylo do zalapania?
przeciez rozwiazanie zostalo podane na tacy.

gauron

Biorąc pod uwagę twoje oceny to albo oceniasz filmy nie oglądając ich wcześniej, albo jesteś kompletnym idiotą. Jeżeli masz jakieś ciekawsze zajęcia niż ocena filmów na forum to lepiej się nimi zajmij ponieważ tylko niepotrzebnie mieszasz ludziom w głowach. Co do samego filmu można powiedzieć "to już było", mimo wszystko film nie jest aż taki zły.

gauron

Nie dziwie sie Wam tych slabych ocen. Ogladajac film z polskim lektorem (lub napisami) nie ma sie nawet pojecia o czym film tak naprawde jest. Powinniscie ocenic na minus tlumaczy filmow, a nie sam film.

Nie wierzysz? Wejdz na YouTube.com w wyszukiwarce wpisz: stuhr fuck

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones