PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 972
oceny
7,3 10 1 53972
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

tego odszustwa bankowego...jak można ukrać miliard dolarów z wielu wielu kont bankowych, przy czym zaden przelew nie jest wiekszy niz 100 dolarów i żadna kwota nie powtaza się dwa razy? moze ja głupi jestem ale tego chyba sie nie da zrobic...:)

zombie1977

Nikt nie mówił o powtarzających się kontach. <100 $ przelewy z 10 000 000 kont. Czyli wyglądałoby na to że 10 000 000 amerykanów zapłaciło ~100 $ rachunki za jakąś usługę. Standardowa operacja idąca w miliony.

Didox

nikt nie mówi o powtarzających się kontach, ale koles wyraźnie mówi że nie ma dwuch takich samych kwot przelewu...własnie o to mi chodzi...

ocenił(a) film na 8
zombie1977

z tego co ja wiem to mówił "wszystkie przelewy są różnej wielkości, ale żaden nie przekracza 100 dolarów" co oznacza, że nie ma ściśle określonej sumy poniżej tych 100 dolarów, ale kwoty przelewów mogą sie powtarzać

zombie1977

Ciekawostka: T-Mobile zrobiło kiedyś taki numer legalnie (albo "legalnie"). Sami z siebie włączyli ludziom usługę, za która ściągali od razu z automatu po ileś złotych. Od kilku milionów polskich klientów ściągnęli pieniądze po cichutku I w sumie nic im za to nie zrobiono. Żaden urząd ochrony konsumenta i nikt.

T-Mobile to bodaj najbardziej nieuczciwa firma telekomunikacyjna na rynku.

ocenił(a) film na 7
zombie1977

mnie ciekawi drugie w tym scenariuszu. Mimo że w domu, który wyleciał w powietrze były 3 osoby, czyli Quentin i 2 przestępców, nikogo nie zastanowił fakt, że w domu znaleziono tylko 2 ciała

ocenił(a) film na 8
alex13

logika filmów akcji/sensacji.

ocenił(a) film na 8
Ms_Paulla

Nie zwalałbym tego na błędną logikę, bo oczywiście pewności mieć nie mogę (wy również), ale idzie to dość prosto wyjaśnić. Otóż w domu mogło być podłożone jeszcze jedno ciało, o czym świadczy to jak w "wyjaśnieniu" jest pokazane gdy Conners odchyla zasłony od wanny i znajduje się w niej ciało, któremu podkłada odznakę. Facet, który chwilę wcześniej dostaje w głowę pokrywką od sedesu upada na podłogę, więc to nie mógł być ten sam. A i nie jest powiedziane w filmie, że znaleziono dwa ciała, bo pokazali tylko jedno, właśnie to z odznaką, ale ciał równie dobrze mogło być 3

ocenił(a) film na 8
alex13

Znaleziono 3 ciała.

zombie1977

Gosc pisze ze scenariusz przewidywalny, a nie rozumie go.. nie mam pytan.

Sutaku

niezły brejniak jestes

zombie1977

Ten film jest tak z dupy, że to nie jest jego największy mankament

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones