PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498686}

W obronie brata

My Nanny's Secret
4,8 259
ocen
4,8 10 1 259

W obronie brata
powrót do forum filmu W obronie brata

Film na jeden raz

ocenił(a) film na 4

Film można obejrzeć jeden raz. Na początku zapowiada się ciekawie, ale z biegiem czasu akcja traci dynamikę i pojawiają się nawet dłużyzny. Sama fabuła filmu jest przewidywalna. Gra aktorska jest mało przekonująca, stąd moja ocena tego dzieła to 5. Co do tytułu polskiego "W obronie brata" to nijak się on ma do oryginału angielskiego "Nunny's secret" (Tajemnica niani). Jest to film telewizyjny, zrealizowany skromnymi środkami. Na jeden raz, ale drugi raz już bym go nie obejrzał.

ocenił(a) film na 6
Peter2013

Zgadzam się prawie z twoim opisem :D lecz co do fabuły nie przesadzajmy do pewnego momentu myślałem że to jej chłopak ... Ogólnie co do filmu masz rację zapowiadał się ciekawie jak dla mnie krótki troszkę słaby koniec stąd 6\10 i także uważam że film jest tak na jeden raz ;p

ocenił(a) film na 5
Peter2013

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że film można obejrzeć jeden raz. Co do fabuły, też długo byłem przekonany, że to jej chłopak:) Można było troszkę bardziej dopracować grę aktorską bo momentami wychodziło to jak "Ukryta prawda" :p Moja ocena 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones